Product Mockup

Beer Mockup

Elegancki i w pełni edytowalny zestaw 5 mockupów piwa, który pozwoli nadać Twojemu projektowi realistyczny i wyjątkowy wygląd!

Projekt ten został przygotowany w 100% własnymi siłami, począwszy od przygotowania planu zdjęciowego, identyfikacji na potrzeby prezentacji produktu jak i również końcowe przygotowanie gotowych do wykorzystania plików wyjściowych. Cały dostępny zestaw składa się z 5 osobnych, w pełni edytowalnych scen, które pozwalają na zmianę w obrębie tła, nadruków, etykiet jak i również opakowania.

Co otrzymujesz?

Pliki PSD z możliwością pełnej edycji tła, etykiet nadruków jak i również możliwość umieszczenia własnej grafiki na bokach drewnianej skrzynki. Nie musisz za każdym razem umieszczać własnego projektu od podstaw, gdyż całość przygotowana jest za pomocą „smart object”,  przez co podmiana grafiki jest banalnie prosta.

W zestawie:

  • Drewniana skrzynka na butelki piwa
  • Klasyczna butelka 0,5l
  • Butelka owinięta w papier ekologiczny
  • Pokal 0,5l umieszczony na chmielu

Elastyczność

Wszystkie sceny zbudowane są w ten sposób, że nie ma problemu z łączeniem ich ze sobą na jednym widoku. Każdy z produktów jest precyzyjnie wyszparowany co daje również możliwość łatwej podmiany tła nie tylko na jednokolorowe.

O projekcie

Zakres prac
Branding, Design, Prezentacja, Mockup, Packaging

Klient
Projekt własny

Data
Styczeń 2017

Whiskey’s to tough, Champagne costs too much, Vodka puts my mouth in gear. I hope this refrain, will help me explain, As a matter of fact, I like beer.

MASZ PYTANIA?

Odezwij się do mnie!

Dowiedz się więcej!