Product Mockup

Blackwater Mockup

Elegancki i w pełni edytowalny zestaw 11 mockupów wina, który pozwoli nadać Twojemu projektowi realistyczny i wyjątkowy wygląd!

Projekt ten został przygotowany w 100% własnymi siłami, począwszy od przygotowania planu zdjęciowego, identyfikacji na potrzeby prezentacji produktu jak i również końcowe przygotowanie gotowych do wykorzystania plików wyjściowych. Cały dostępny zestaw składa się z 11 osobnych, w pełni edytowalnych scen, które pozwalają na zmianę w obrębie tła, nadruków, etykiet jak i również opakowania.

Co otrzymujesz?

Pliki PSD z możliwością pełnej edycji tła, etykiet nadruków jak i również możliwość umieszczenia własnej grafiki na bokach drewnianej skrzynki czy torby jutowej. Nie musisz za każdym razem umieszczać własnego projektu od podstaw, gdyż całość przygotowana jest za pomocą „smart object”,  przez co podmiana grafiki jest banalnie prosta.

W zestawie:

  • Drewniana skrzynka na wino
  • Klasyczna butelka 0,7l
  • Butelka owinięta w jutową torbę
  • Otwieracz do wina
  • Wersję z białą i czarną etykietą

Elastyczność

Wszystkie sceny zbudowane są w ten sposób, że nie ma problemu z łączeniem ich ze sobą na jednym widoku. Każdy z produktów jest precyzyjnie wyszparowany co daje również możliwość łatwej podmiany tła nie tylko na jednokolorowe.

O projekcie

Zakres prac
Branding, Design, Prezentacja, Mockup, Packaging

Klient
Projekt własny

Data
Grudzień 2013

Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

Dowiedz się więcej