Outdoor & print

Dolby Wroclaw

Dolby Laboratories to światowy lider w produkcji profesjonalnych rozwiązań dla producentów sprzętu audio/video takich jak telewizory, odtwarzacze Blue-ray czy urządzenia do prowadzenia telekonferencji.

Byłem częścią zespołu agencji Cięty Język odpowiedzialnej za przygotowanie kampanii pod hasłem WE MAKE YOU FEEL. Kampania ta miała na celu zwiększenie świadomości wśród mieszkańców Wrocławia oraz promocję procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Dolby Wrocław.

Kampania trwała 3 miesiące, przygotowane zostały finalnie dwie propozycje. Projekt nadzorowany był przez zespół z głównej siedziby w San Francisco, gdzie został przyjęty z wielkim entuzjazmem. Wrocławska kampania odniosła wielki sukces, przewyższając wszystkie dotychczasowe kampanie rekrutacyjne prowadzone przez Dolby do tego stopnia, że postanowiona uruchomić niemiecką wersję kampanii pod hasłem Dolby Germany Now Hiring.

W zespole Ciętego Języka, prowadzonym przez Pawła Pawińskiego odpowiedzialny byłem za przygotowanie Key Visuali, które następnie po akceptacji należało przenieść na pliki produkcyjne.

Masz pytania?

Odezwij się do mnie!

Dowiedz się więcej